Zarabiaj szybko kasę w sprzedaży z językiem fińskim 24 zł/h
Tivron
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Twoja praca będzie polegała przede wszystkim na telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży produktów poświęconych zdrowiu i urodzie (suplementy oraz kosmetyki).

Udzielamy informacji na temat tych produktów a także badamy opinie klineta. W dodatkowy zakres obowiązków wchodzi obsługa infolinii przychodzącej, gdzie kontaktują się z nami klienci, którzy zobaczyli reklamę produktów w prasie i są zainteresowani zakupem.

A więc, jeśli posługujesz się językiem fińskim w stopniu komunikatywnym (min B2), jesteś otwarty na nowe wyzwania, nastawiony na realizację celów, angażujesz się w 100% w na swoich zadaniach oraz jesteś bardzo dobrze zorganizowaną osobą, to aplikuj do naszego teamu w Krakowie! My w zamian jesteśmy w stanie zaoferować : Zatrudnienie na ½ etatu w oparciu o umowę zlecenie / dzieło lub B2B (dokładamy dodatkową kwotę do wynagrodzenia na ZUS preferencyjny i podatek od faktury).

Elastyczne godziny pracy (między 8 a 20). Niebanalne wynagrodzenie (24 zł netto / h + atrakcyjny system premiowy sięgający średnio ok 1500 zł).

Szkolenia wdrożeniowe przygotowujące do pracy oraz podnoszące kompetencje - dla nas wykwalifikowany pracownik to i zadowolony pracownik.

Dofinansowanie do karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej, ponieważ wiemy, że sport i zdrowie jest bardzo ważne.

Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy, bo zdajemy sobie sprawę jakie to ważne w każdej pracy. Kontakt z językiem obcym, który w tych czasach nie jest już dodatkowym atutem ale standardem.

Praca stacjonarna w biurze w Krakowie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku