Specjalista ds. Bezpieczeństwa
Ceneo
Wroclaw, Polska
34 d. temu

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce . Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych.

Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji.

Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Bezpieczeństwa .

Zadania :

  • Wskazywanie ewentualnych zagrożeń dotyczących współpracujących i potencjalnych sklepów, przekazywanie informacji do odpowiednich działów
  • Monitoring sieci pod katem fraudów
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu
  • Korespondencja z klientami
  • Monitoring KPI bezpieczeństwa
  • Współpraca z policją
  • Wymagania :
  • znajomość T-SQL
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju w dziedzinie bezpieczeństwa
  • samodzielność, kreatywność
  • Oferujemy :
  • Umowa o pracę
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Dynamiczne środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (laptop, telefon)
  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje
  • Możliwość uczestniczenia w darmowych kursach języka angielskiego (różne poziomy, małe grupy)
  • Chillout wyposażony w wiele kultowych gier (Xbox & PS4) oraz chętnych do wspólnej gry
  • Atrakcje i zabawy organizowane przez Mood Managera (m.in. wspólny obiad / śniadanie)
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj