Magazynier z uprawnieniami UDT
Randstad Polska
Chorzów, Polska
4 d. temu

Posiadasz doświadczenie na magazynie?

Szukasz pracy na terenie Chorzowa?

Jeśli tak to oferta jest dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u jednego z naszych Klientów,
  • praca w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia,
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia + premie zadaniowe
  • zadania

  • załadunek i rozładunek towarów,
  • odbiory materiałów gotowych i wydania materiału na hale produkcyjne,
  • inwentaryzacja zapasów magazynowych,
  • prace związane z kompletowaniem towaru w magazynie,
  • sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami,
  • kontrola ilościowa i jakościowa wydawanych towarów
  • oczekujemy

  • min. rok doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT,
  • znajomość tematyki, podstawowych pojęć i dokumentów magazynowych,
  • dobra organizacja pracy, systematyczność, skrupulatność, samodzielność
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47