Recepcjonistka
F35 Francuska 35
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Recepcjonistki / Recepcjonisty Za co będziesz odpowiedzialny? - Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i personelem - Obsługa recepcji - Sortowanie poczty przychodzącej, wychodzącej, zarządzanie archiwum -Prowadzenie centrali telefonicznej -Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentacji firmowej -Organizacja oraz obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych Czego oczekujemy?

Wymagania : - system pracy 8 godzinny zmianowy ,weekendy również - łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem - znajomość języka angielskiego -Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -Zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy -Nastawienia na ciągłe podnoszenie kwalifikacji -Samodzielności, dobrej organizacji i kreatywności w codziennej pracy - Otwartości, komunikatywności, życzliwości oraz miłej aparycja Co oferujemy?

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku - Atrakcyjne wynagrodzenie - Ciekawą pracę w dynamicznym zespole - Szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy - Możliwości dalszego rozwoju zawodowego - Niezbędne narzędzia pracy - Możliwość pracy na umowę zlecenie
  • Aplikuj
    Mój adres email
    Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
    Kontynuuj
    Formularz wniosku