Masażystka Łódź
Happy Men
Łódź, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dzień dobry..., Mam dla Ciebie propozycję współpracy w charakterze masażystki. Profesjonalny gabinet masażu mieści się w Łodzi.

Oprócz umiejętności profesjonalnego masowania, potwierdzonych certyfikatem, bądź świadectwem ukończenia specjalistycznego szkolenia w tym zakresie, oczekuję od Ciebie predyspozycji osobowościowych, takich jak : empatia, przyjazność i komunikatywność.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą kontaktową oraz nie boisz się nowych wyzwań, a także nie wstydzisz się swojego ciała, chętnie podejmę współpracę właśnie z Tobą : -

Istnieje również możliwość zdobycia certyfikatu dyplomowanej masażystki, w wyniku ukończenia stosownego szkolenia zorganizowanego przez wyspecjalizowaną akademię masażu.

Z przyjemnością poszerzymy Twoje horyzonty zawodowe przy poszukiwaniu satysfakcjonującej pracy : -) Uśmiech, miła aparycja i zgrabna sylwetka będą szczególnie mile widziane.

Oferuję umowę o prace w pełnym wymiarze godzin, elastyczny grafik i wysokie zarobki , uzależnione od Twojego zaangażowania.

Do Twojej dyspozycji również bogaty "pakiet socjalny Miła atmosfera w pracy i nowoczesny know-how jest jednym z naszych atutów.

Zacznij już dziś spełniać swoje marzenia. Nie czekaj, skontaktuj się ze mną : -) Jeżeli z różnych powodów powyższa propozycja nie zainteresowała Ciebie, to byc może praca recepcjonistki pomoże zrealizować Twoje oczekiwania?

Naturalnie gwarantuje pełną dyskrecję i ochronę Twoich danych osobowych. Serdecznie pozdrawiam Kacper Łazaj.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku