Kucharz płd Anglia z mieszkaniem od zaraz!
Ampli HR Łukasz Liszczuk
Wroclaw, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Start pracy : maj / czerwiec 2021, dla osób na miejscu praca od zaraz!Główne obowiązki : przygotowywanie dań a’la cartezapewnienie wysokiej jakości potrawprzygotowywanie listy zamówień składnikówdbanie o porządek na kuchniWymagania : znajomość języka angielskiegodoświadczenie na podobnym stanowisku (również z praktyk szkolnych)mile widziane wykształcenie gastronomicznekomunikatywność, odporność na stresstatus osiedleńcachęć nauki i doskonalenia zawodowegobardzo dobra organizacja pracy własnejOferujemy : umowę o pracę na brytyjskich warunkachpełen pakiet szkoleń dla młodych kucharzy po szkole gastronomicznejubezpieczenie na miejscu oraz wszelkie benefity przysługujące pracownikowiatrakcyjne wynagrodzenie od 9.

30GBP / h na stanowisku Chef de Partiepracę w prestiżowych lokalizacjach na południu Angliitransfer z lotniskazakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pok.

1 os, Wifi, nowa pościel)wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowyAdministratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul.

Mrozowa 20A, 31 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych.

Informujemy o prawie żądania : dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na naszej stronie (Polityka Prywatności).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie do nas wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku