Pracownik działu technicznego
Infostate Nieruchomości Sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Infostate Nieruchomości Sp. z o.o. Infostate Nieruchomości Sp. z o.o. to firma oferująca kompleksowe usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami.

Nieruchomości, które obsługujemy to zarówno obiekty komercyjne, jak i wspólnoty mieszkaniowe. Pracownik działu technicznego Miejsce pracy : Poznań OPIS STANOWISKA : Sporządzanie kosztorysów porównawczych i zerowych Sporządzanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od wykonawców Negocjowanie cen i warunków z wykonawcami Sporządzanie i egzekwowanie umów z wykonawcami Kontrola zlecanych prac remontowych i inwestycyjnych Zlecanie przeglądów budynków, zgodnie z Prawem Budowlanym Przyjmowanie zgłaszanych usterek i przekazywanie odpowiednim wykonawcom do usunięcia Sporządzanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentacji budowlanej Obchody nieruchomości pod względem kontroli bieżącego stanu technicznego Wykonywanie obmiarów i przedmiarów (obsługa dalmierza oraz niwelatora) Sporządzanie pism i komunikatów WYMAGANIA : Wykształcenie techniczne Umiejętność robienia kosztorysów Znajomość Prawa Budowlanego Znajomość ustawy o Własności lokali dodatkowy atut Znajomość j.

angielskiego w stopniu komunikatywnym dodatkowy atut Prawo jazdy oraz samochód Samodzielność w podejmowaniu i wykonywaniu działań Umiejętność pracy w zespole, wielozadaniowość Umiejętność współpracy z kontrahentami Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Infostate Nieruchomości Sp. z o.o., Os. Stefana Batorego 79C / U2, 60-

687 Poznań 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Art. 6 ust. 1 lit. C (Kodeks Pracy ) 3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji 4) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 5) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku