Koordynator działu logistyki
Merkury Market Sp.z o.o.
Krosno
2 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Koordynator działu logistyki Krosno

Opis stanowiska

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Aktualnie do centrali firmy Merkury Market w Krośnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

Kierowanie działem logistyki

Budowanie i optymalizacja procesów logistycznych,

Nadzorowanie gospodarki magazynowej

Zarządzanie i koordynację prac zespołu,

Uzyskiwanie możliwie najlepszych wyników organizacyjnych i ekonomicznych,

Opracowanie, wdrażanie rozwiązań i procedur poprawiających skuteczność procesów logistycznych oraz handlowych,

Raportowanie wyników pracy zespołu.

Wymagania :

Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki logistyczne,

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

Dyspozycyjność,

Dobrych zdolności komunikacyjnych,

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolności analityczne.

Oferujemy :

Szkolenie na danym stanowisku

Aktywny udział w rozwoju firmy,

Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się na rynku firmie w oparciu o umowę o pracę.

Praca w centrali firmy (Krosno)