Starszy Konstruktor
DTH Selection
Białystok, podlaskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

DTH Selection jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry inżynierskiej. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

Naszym Klient jest znana firma produkcyjna, która dostarcza rozwiązania i produkty dla sektora motoryzacyjnego.

Zakres obowiązków :

  • Samodzielne projektowanie wyrobów używanych w branży motoryzacyjnej.
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych.
  • Poszukiwanie rozwiązań i opracowywanie koncepcji nowych wyrobów.
  • Przygotowywanie założeń do ofert nowych wyrobów.
  • Bezpośredni kontakt z międzynarodowymi Klientami i dostawcami w zakresie prowadzonych projektów.
  • Przeglądanie i nadzór nad pracą mniej doświadczonych konstruktorów.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyka, mechatronika).
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów / urządzeń.
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu CAD 3d / 2d.
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi oprogramowania do projektowania (np. SolidWorks, Solid Edge)
  • Znajomość różnych technik wytwarzania od strony zasad konstrukcji.
  • Doświadczenie w organizacji i zarządzaniu projektem.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność..
  • Oferta :

  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
  • Premia roczna.
  • Pakiet pozapłacowy (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne, dofinansowanie karty sportowej, grupowe ubezpieczenia na życie).
  • Szkolenia oraz wsparcie doświadczonych inżynierów.
  • Zgłoś tę pracę