Manager Zespołu Sprzedaży
HCEWW
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Manager Zespołu Sprzedaży pilnie poszukiwany! Na to stanowisko poszukujemy Kandydata, który : - Posiada doświadczenie w sprzedaży telefonicznej - Potrafi efektywnie pracować w systemie zdalnym - Zbuduje w najbliższym czasie co najmniej 5-osobowy Zespół Sprzedażowy pracujący w systemie zdalnym - Potrafi zarządzać zespołem sprzedaży telefonicznej : ustalać cele sprzedażowe, rozliczać pracowników z ich realizacji, wspierać oraz motywować zespół w osiąganiu wyników - Potrafi analizować dane i tworzyć na ich podstawie raporty - Wykazuje się inicjatywą oraz samodzielnością w działaniu - Jest nastawiony na rozwój oraz osiąganie celów Dla przyszłego Managera przygotowaliśmy : - Indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia - Pracę wyłącznie w systemie zdalnym / home office - Możliwość samodzielnego realizowania projektu od jego podstaw - Pracę dającą realną szansę na wykorzystanie swoich pomysłów i podejmowanie najważniejszych decyzji - Partnerską atmosferę współpracy Wszystkie osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania - serdecznie zapraszamy do przesyłania CV.

Dodatkowo prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. Do usłyszenia!

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku