DORADCA FINANSOWY.
KONKRET
Ciechanów, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli szukasz : innowacyjnej firmy w zakresie pośrednictwa finansowego, stabilnej pracy, rozwoju, miejsca dla siebie, KONKRET sp.

z o.o. jest spełnieniem Twoich poszukiwań. Dołącz do KONKERTnej DRUŻYNY. A dlaczego? Bo oferujemy : Umowę o pracę na pełen etat.

Atrakcyjny system wynagrodzeń podstawa + premia + bonusy (konkursy). Pakiet szkoleń produktowych. Pracę w młodym zgranym zespole.

Możliwość zdobycia nowego doświadczenia. Miłą i przyjazną atmosferę. Dużą samodzielność w działaniu. Zaspokojenie potrzeb finansowych swoich klientów to cel, do którego dąży KONKRET sp.

z o.o. Dlatego wymagamy od naszych pracowników : Łatwości w nawiązywaniu kontaktu. Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów.

Dyspozycyjności. Uczciwości i rzetelności. Poszukujemy osób na poniższe stanowiska : DORADCA FINANSOWY Miejsce pracy : Ciechanów Zakres obowiązków na stanowisku : Budowanie trwałych i długofalowych relacji sprzedażowych z Klientami.

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych produktami firmowymi. Promocja produktów poprzez marketing lokalny.

Dbanie o pozytywny wizerunek oddziału KONKRET sp. z o.o. Sprzedaż produktów i usług firmy. Raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Bieżąca administracja biurem. Monitorowanie stanu kasy w oddziale Dodatkowe oczekiwania : Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej -

będzie dodatkowym atutem Wykształcenie min. średnie. Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz Listu motywacyjnego na adres : W temacie wiadomości proszę wpisać : Miejsce pracy Ciechanów Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku