Poszukujemy Monterów płyt g-k do Szwajcarii
Antonius Personal
Katowice, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy Antonius Personal o numerze KRAZ 14719 poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko : MONTER PŁYT K-G / PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH OFERUJEMY : - szwajcarską umowę o pracę - wynagrodzenie od 32 CHF brutto / na godzinę - organizację zakwaterowania - możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu - dietę za każdy przepracowany dzień - cotygodniowe wypłaty na konto - zameldowanie na terenie Szwajcarii - wsparcie polskojęzycznego koordynatora WYMAGANIA : - doświadczenie zawodowe min.

5 lat - komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie - prawo jazdy kat. B, własny samochód do dyspozycji oraz podręczne narzędzia - umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w / g zleceń pracodawcy, Możliwość podjęcia pracy od 25.

11.2020r. do świąt i później ponownie od stycznia 2021r. Ilość miejsc : 10 Miejsce pracy : 3930 Visp Mile widziane 2-osobowe zespoły JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku