MONTER, ŚLUSARZ, MECHANIK
TLS
Bełchatów, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

T.L.S. - Transport & Logistik & Stahlbau z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej, montażowej.

Prace zarówno montażowe, jak również demontażowe. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowiska : MONTER, ELEKTRYK, SPAWACZ, ŚLUSARZ, MECHANIK, Od kandydatów wymagamy : - doświadczenia na ww.

stanowiskach, - odbyte kursy lub szkolenia, - gotowość do stałej pracy różne lokalizacje w zależności od danego projektu, - sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac.

Dodatkowym atutem będzie : - komunikatywny niemiecki lub angielski, - doświadczenie w pracy za granicą, - prawo jazdy kat.

B. Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie w pracy godzinowej, - ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek, - możliwość regularnych zjazdów do Polski, - zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce, - dojazd i powrót z kontraktu na koszt firmy, - gwarantujemy ubrania ochronne, narzędzia oraz badania lekarskie, - noclegi zagwarantowane przez Pracodawcę, Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku