POSZUKUJEMY TRENERÓW TIK
Potest sp. zo.o
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z realizacją szkoleń w ramach projektu Lekcja Enter Firma Lechaa Consulting sp. z o. o poszukuje do współpracy trenerów TIK spełniających poniższe kwalifikacje 1.

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli w wymiarze co najmniej 50 godzin w ciągu ostatnich 3 lat, w tym co najmniej 30 godzin szkoleń dotyczących wykorzystania TIK w dydaktyce w co najmniej jednym z obszarów tematycznych (matematyczno przyrodniczy, artystyczny, humanistyczny) i na jednym z etapów edukacji (wczesnoszkolny, podstawowy, ponadpodstawowy) 2.

Doświadczenie w opracowaniu materiałów edukacyjnych (scenariuszy szkoleń, materiałów pomocniczych itp.)w tym e materiałów 3.

Doświadczenie w zakresie mentoringu (konsultacji, doradztwa i / lub tutoringu) dla osób dorosłych Dodatkowym atutem trenera będzie : - posiadanie kompetencji związanych z programowaniem - posiadanie doświadczenia związanego z prowadzeniem szkoleń dla kadry kierowniczej szkół Do zadań trenera będzie należało : - przeprowadzenie szkoleń z zakresu TIK dla uczestników według scenariuszy - doradztwo i konsultacje dla uczestników szkoleń - przed przystąpieniem do szkolenia ukończenie bezpłatnego szkolenia trenerskiego (32 szkolenia stacjonarnego i 6 godzin szkolenia on line) Cv wraz z opisem ww.

doświadczenia prosimy wysyłać na adres Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku