GLOVO\UBER EATS DOSTAWCA SZCZECIN 20-45zł/h Brutto
PTD PARTNER
Szczecin, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

GLOVO UBER EATS DOSTAWCA SZCZECIN 20-45zł / h Brutto Jesteśmy niezależnym Partnerem współpracującym z GLOVO UBER EATS. Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb.

WYMAGANIA : - Dowód osobisty lub paszport - Zaświadczenie o niekaralności (Uber Eats) - Smartfon z dostępem do Internetu - Uczciwość i rzetelność - Dyspozycyjność - Komunikatywność OBOWIĄZKI : - Odbieranie i dostarczanie posiłków / ekspresowe dostawy kurierskie - Dbanie o powierzony sprzęt służbowy OFERUJEMY : - Wynagrodzenia od każdego zamówienia, które obejmuje część stałą i część zmienną - Bezpłatny pakiet szkoleniowy - Elastyczny grafik uwzględniający Twoje preferencje - Pełną obsługę i pomoc w trakcie wykonywania pracy Przyjemna prosta praca i konkretne wynagrodzenie!! Aplikuj już dziś i dołącz do najbardziej zadowolonych kierowców GLOVO UBER EATS w Szczecinie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Więcej informacji lub CV proszę wysyłać na adres email lub kontakt telefoniczny 602-656-787 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku