Kontroler Jakości Konstrukcji Stalowych
STP ELBUD sp. z o.o.
Kraków, małopolskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Kraków

Twój zakres obowiązków

  • międzyoperacyjna kontrola poprawności procesów produkcyjnych
  • przeprowadzanie kontroli w zakresie badań nieniszczących spoin (VT-2)
  • współpraca z przedstawicielami służb odbiorczych klienta,
  • kontrola wyrobów gotowych na hali produkcyjnej
  • wypełnianie arkuszy pomiarowych, protokołów z badań oraz raportów
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (najlepiej techniczne)
  • praktyczna umiejętność oceny jakości spawanych elementów
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej
  • spostrzegawczość, samodzielność, dokładność oraz konsekwencja w działaniu
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych zagadnień
  • znajomość Excel, AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia VT-2 (mile widziane w metodach MT-2; PT-2; UT-2)
  • To oferujemy

  • umowa o pracę (pełny etat)
  • praca w systemie zmianowym
  • Zgłoś tę pracę