Project Manager
MEDIASMOBILE
Łódź, PL
2 d. temu

Opis stanowiska pracy

  • koordynacja realizacji projektów
  • współpraca z pracownikami i innymi zespołami w ramach firmy
  • utrzymywanie dobrych relacji z obsługiwanymi Klientami
  • Oferujemy

  • wdrożenie do pracy na stanowisku
  • stałe wsparcie i pomoc ze strony firmy
  • pracę w zgranym zespole, w doświadczonej agencji marketingowej
  • zarobki adekwatne do wiedzy, doświadczenia, umiejętności i pomysłowości
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • Wymagania

  • ambicja i determinacja w osiąganiu celów i realizowaniu zadań
  • energia i zapał do pracy, wysoka komunikatywność
  • gotowość do intensywnej nauki i otwartość na zmiany
  • bardzo dobra obsługa MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowo-reklamowych
  • mile widziana znajomość podstaw projektowania graficznego
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym
  • mile widziana dobra znajomość języka arabskiego
  • Zgłoś tę pracę