Pracownik gospodarczy
Sanpro
Pruszcz Gdański, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Sanpro Consulting BPO dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób do wykonania usługi na stanowisku : pracownik gospodarczy Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o teren zewnętrzny w Pruszczu Gdańskim.

Wymagania : -Umiejętność koszenia -Zaangażowanie -Sumienność -Punktualność -Sprawność fizyczna Zakres zadań : Sprzątanie terenu zewnętrznego : -

koszenie, podkaszanie -zamiatanie, -grabienie Mile widziane orzeczenie niepełnosprawności Zadzwoń : Poniedziałek-Piątek 8 : 00-

16 : 00 510-015-388; 727-003-036; 510-011-835 16 : 00- 21 : 00 717 110 114 Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego do zadań Osoby Sprzątającej , oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku