Kontroler/ka parkingu 1200 netto umowa zlecenie
TD System sp. z o.o.
Sandomierz, Świętokrzyskie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Spółka TD System współpracująca z największymi sieciami handlowymi w Polsce zatrudni pracownika na stanowisko : Kontroler / ka parkingu.

Miejsce pracy - Sandomierz ul. Portowa. Od kandydata oczekujemy : - dyspozycyjności od poniedziałku do soboty, - rzetelności, sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków, - kultury osobistej, - odpowiedzialności i uczciwości, - samodzielności oraz zorganizowania.

Zakres obowiązków : - przeprowadzanie kontroli na parkingach przy obiektach handlowo - usługowych, (4 - 5 kontroli dziennie) jedna kontrola trwa do 20 minut - wystawianie mandatów w przypadku nieprzestrzegania zasad przez kierowcę użytkującego ww.

parking, -wymiana papieru w parkomacie, - raportowanie przebiegu kontroli oraz ilości wystawionych mandatów. Oferujemy : - umowę zlecenie, - prowizje oraz premie za dobrze wykonane obowiązki, - pracę w rozwijającej się firmie.

Aplikacje należy przesłać drogą mailową na adres : W temacie wpisując : imię i nazwisko oraz miejscowość. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922) .