Operator Koparki, Mecalac Wrocław PRACA OD ZARAZ
Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Firma Zakład Sieci i Zasilania branża elektro-energetyczna z Wrocławia zatrudni osoby na stanowisku operator Mecalaca, Koparki.

Oferujemy : - umowa o pracę, - stawka 25 zł netto - pakiet medyczny, - kursy, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - praca we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV drogą mailową z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Sieci i Zasilania Sp.

z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku