RZEŹNIK – UBÓJ WIEPRZOWY
PM Staffing
Lubin, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

PM Staffing (nr licencji 17099 ) Poszukujemy pracowników do pracy w Rzeźni : RZEŹNIK UBOJOWIEC ( świnie ) Region : Holandia Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do 2000 euro na rękę Praca dostępna przez cały rok JEŚLI POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W PRACY NA UBOJU WIEPRZOWYM, NIE WAHAJ SIĘ APLIKOWAĆ! Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru jeszcze przed wyjazdem Prosimy o SMS imię i nazwisko z dopiskiem UBÓJ na numer 883 310 216 lub 883 310 217 a my oddzwonimy.

OTO NASZE OCZEKIWANIA -doświadczenia w pracy na uboju wieprzowym tj. (prucie,wytrzewianie, ozory) -ogólny dobry stan zdrowia -gotowość do wyjazdu za granicę -ważny dokument tożsamości dowód osobisty lub paszport -znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana OTO NASZA OFERTA : -oferujemy stabilną pracę przez cały rok na czas nieokreślony nie na sezon! -proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie -praca od poniedziałku do piątku -gwarantujemy rzetelne rozliczanie godzin pracy oraz regularne wypłaty co cztery tygodnie -w każdym obiekcie oferujemy wsparcie i pomoc polskich koordynatorów -zakwaterowanie i dojazd do pracy zapewnione! -pomożemy uzyskaniu numeru ubezpieczenia (SOFI)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku