Kierownik Salonu Własnego
PLAY
Poznań, wielkopolskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Twoje zadania :

  • Realizacja planów sprzedażowych : indywidualnych i zespołowych
  • Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur Play
  • Planowanie i organizowanie pracy
  • Delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
  • Coaching i motywowanie podległego zespołu
  • Nadzór nad powierzonym mieniem
  • Szukamy Ciebie, jeśli :

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w punkcie sprzedaży bezpośredniej
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Jesteś nastawiony na cel
  • Masz umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
  • Znasz przepisy prawa pracy
  • Masz co najmniej średnie wykształcenie
  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (sky is the limit)
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Zaplanowana ścieżka kariery i możliwość awansu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Imprezy integracyjne
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenia na życie
  • Zgłoś tę pracę