MANAGER DS. ROZWOJU SIECI PARTNERÓW
GD Profesja
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544.

Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest lider na rynku mobilnego oprogramowania POS na tablety dla gastronomii oraz aplikacji dodatkowych dla właścicieli i managerów.

Obowiązki Aktywne pozyskiwanie partnerów B2B działających w branży HORECA. Motywowanie partnerów w celu maksymalizacji efektów współpracy.

Spotkania online / offline oraz prezentacja produktu. Realizację planów sprzedażowych w programie partnerskim. Udział w rozwoju programu partnerskiego.

Wymagania Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży partnerskiej, mile widziane w branży HORECA. Umiejętności sprzedażowe i autoprezentacyjne.

Łatwość nawiązywania kontaktu. Mile widziane doświadczenie w marketingu afiliacyjnym (programy partnerskie). Oferujemy Niekorporacyjne środowisko pracy, miłą i twórcza atmosferę.

Umowę o pracę, fakturę VAT lub inną formę współpracy. Rynkowe warunki zatrudnienia (pensja stała oraz system prowizyjny).

Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy. Narzędzia pracy (laptop, telefon). Profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami. Kartę sportową OK System. Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.

C. ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i / lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne.

Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania.

Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.

C., w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku