Cieśla na prefabrykaty_Niemcy - Remptendorf, Niemcy
Regess. Sp. z.o.o
Wroclaw, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Firma budowlana podejmie współpracę z doświadczonymi Cieślami-Betoniarzami do pracy na prefabrykacji. Niemcy-Turyngia Opis stanowiska : - składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych - wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu - wykonywanie, montaż i rozbiórka szalunków - mile widziana umiejętność pracy z suwnicą Wymagania : - działalność gospodarcza (bądź chęć założenia) - doświadczenie w pracy na prefabrykacji - znajomość rysunku technicznego - mile widziany samochód oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiegoOferujemy : - stabilną współpracę - stawkę 17 euro / h - rozliczenie co dwa tygodnie - możliwość zakwaterowania Prosimy o dopisanie klauzuli : Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna.

Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku