Inżynier Włókiennictwa - Opoczno
Perfect Job
Opoczno, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401.

Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Polski, właściciela zakładu produkującego odzież położonego w Opocznie poszukujemy 5 osób do pracy na stanowisku : INŻYNIER WŁÓKIENNICTWA Miejsce pracy : Opoczno Obowiązki : -

obsługa maszyn specjalistycznych - praktyczne doświadczenie w przędzeniu, tkaniu, wykańczaniu i barwieniu oraz w przewijaniu przędzy, snuciu osnów i cewieniu wątku, nitkowaniu (skręcaniu) przędzy, itp.

Wymagania : - wykształcenie zawodowe kierunkowe - dokładność i sumienność - motywacja do pracy Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat -

pracę od poniedziałku do piątku - wynagrodzenie powyżej 3 000 zł brutto - praca od zaraz - narzędzia pracy : maszyny specjalistyczne Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w ze zdjęciem).

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku