Praca cieśla / hydraulik / murarz – Holandia.
Techmen Industries Sp z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Techmen Industries jest polską firmą działająco międzynarodowo, specjalizującą się w rekrutacji i zatrudnieniu pracowników branży przemysłowej, technicznej, produkcji, logistyki.

Jesteśmy skoncentrowani na prawidłowym dopasowaniu pracownika do oferty pracy, mamy wiele projektów w Polsce, Holandii i Belgii.

Dla naszego klienta w Holandii holenderskiej firmy budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowiska : cieśla / hydraulik / murarz.

Wymagania : - doświadczenie w pracy na wybranym z wyżej wymienionych stanowisk, - VCA mile widziane, -prawo jazdy mile widziane, -

komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego warunek konieczny. Oferujemy : - zakwaterowanie oraz transport, -

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - długoterminowe projekty, - współpraca oparta na holenderskich kontraktach, -

ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę, Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez podany e-mail. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli : "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz.

883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Techmen Industries"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku