mechanik hulajnóg miejskich
Randstad
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu

Lubisz majsterkować?

Szukasz lekkiej i przyjemnej pracy w luźnej atmosferze?

Chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę z zakresu mechaniki?

Dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

mechanik hulajnóg miejskich!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 09.00 17.00
  • stawka godzinową 21-23 PLN brutto / godzinę w zależności od doświadczenia
  • pakiet benefitów - karta sportowa + prywatna opieka medyczna
  • zadania

  • diagnozowanie wad sprzętowych skuterów miejskich
  • naprawa skuterów
  • kontrola jakości naprawionego sprzętu
  • oczekujemy

  • wykształcenie techniczne mile widziany dyplom technika mechanika lub pokrewny
  • doświadczenie w naprawie sprzętów elektrycznych lub maszyn
  • pozytywnego nastawienia oraz chęci do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Zainteresowała Cię oferta pracy? Aplikuj przesyłając swoje CV!

    Mirella Chołda - 667 450 230

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych