Pracownik Magazynu - zmiana popołudniowa
Adecco Poland Sp. z o.o.
Bydgoszcz
3 d. temu
source : infoPraca

Zadania :

  • gotowośc do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku,
  • godziny pracy 14 : 00 - 22 : 00,
  • załadunek, rozładunek przesyłek,
  • sprawdzanie zgodności dostaw.
  • Wymagania :

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.
  • Oferujemy :

  • pracę w Solcu Kujawskim z możliwością korzystania z bezpłatnych dojazdów do pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • wolne weekendy,
  • stawka godzinowa : 17,00 brutto / h,
  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Adecco z możliwością późniejszego zatrudnienia przez naszego Klienta.
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej / stałej.

    SZUKAMY WIĘCEJ OSÓB. POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM : )

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

    Numer referencyjny : PMG / 10 / 20 / BDG