HR Business Partner
MKTG Inc
Warsaw
6 d. temu

To orchestrate implementation and alignment of HR strategy and people programmes in business unit to achieve commercial goals and create a culture where the best, brightest and the most engaged people are excited by the career opportunities in their market and across the Dentsu Aegis Network

Job Title : HR Business Partner

Job Description : HR Business Partner

Zakres obowiązków

  • codzienna realizacji procesów HR takich jak : budowanie zaangażowania pracowników, zarządzanie wynikami pracy i ocena roczna, umacnianie kultury informacji zwrotnej, identyfikacja i praca z talentami, planowanie i realizacja działań rozwojowych, integracja procesów HR;
  • bliska współpraca z menedżerami w zakresie zarządzania zespołem i zapewnienie im właściwego wsparcia w decyzjach kadrowych, zgodnie z wartościami Spółki, prawem pracy oraz wewnętrznymi politykami i procedurami;
  • aktywny udział w procesie budżetowania i analizy kosztów ludzkich;
  • uczestnictwo w wybranych spotkaniach rekrutacyjnych;
  • nastawienie koncepcyjno- strategiczne oraz praca na wskaźnikach m.in. takimi jak : rotacja, absencja, zaangażowanie.
  • Wymagania :

  • co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze HR, popartego kierunkowym wykształceniem;
  • umiejętność zastosowania wiedzy z zakresu prawa pracy;
  • chcesz pracować w organizacji data driven ;
  • umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z biznesem;
  • umiejętność adaptacji do dynamicznego i szybko zmieniającego się środowiska pracy;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel.
  • Mile widziana znajomość systemu Workday.
  • Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji performance marketingu lokalizacja na Dolnym Mokotowie;
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole ekspertów HR ;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy Dentsu Aegis Network w Polsce i na świecie;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Kartę sportową OK System lub Multisport;
  • Location : Warsaw

    Brand : Time Type :

    Time Type : Full time

    Contract Type : Permanent

    Permanent

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych