Kierownik robót
SBB ENERGY SA
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
‎12 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami kontraktowymi.
  • Analizę dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta w celu przygotowania zapotrzebowania na materiały, narzędzia i sprzęt, zgodnie z obowiązującą procedurą i instrukcjami.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących opracowania i wdrażania nowych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych oraz zasad eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych.
  • Sporządzanie harmonogramów postępu robót, obsługi technicznej oraz kontrolowanie odbiorów maszyn i urządzeń.
  • Wypracowanie koncepcji rozwiązań technologiczno-konstrukcyjnych realizowanych zadań na podstawie analiz technicznych oraz z uwzględnieniem ograniczeń prawnych.
  • Organizowanie dostaw maszyn, urządzeń, sprzętu i narzędzi dostosowanych ilościowo i jakościowo do aktualnie realizowanych technologii.
  • Koordynowanie prac Podwykonawców w sposób zapewniający ciągłość i terminowość zgodną z punktami kontrolnymi harmonogramu.
  • Prowadzenie i nadzór nad prefabrykacją elementów przeznaczonych do montażu w ramach realizowanych zadań
  • Wykonywanie pomiarów, badań i ekspertyz przy pomocy posiadanego sprzętu oraz właściwe ich dokumentowanie.
  • Nasze wymagania

  • posiadasz : wykształcenie wyższe techniczne, min 3 letnie doświadczenie w branży energetycznej / przemysłowej komunikatywną znajomość języka angielskiego, świadectwo kwalifikacyjne grupy G2 na stanowisku dozoru.
  • znasz MS Word, MS Excel, MS Project, AutoCAD
  • jesteś osobą, szukającą efektywnych rozwiązań, posiadającą umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu i wykazującą się skuteczną komunikacją i analitycznym myśleniem,
  • posiadasz prawo jazdy kat B
  • jesteś gotowy do pracy w delegacji na obiektach energetycznych i przemysłowych na terenie całej Polski.
  • To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej spółce z tradycjami technicznymi i ambitnymi, pełnymi inicjatywy pracownikami
  • pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie nauki języków obcych, integracja, PPK
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy
  • dostęp do najnowszych technologii związanych z ochroną środowiska oraz możliwość współpracy ze światowymi liderami w przemyśle energetycznym
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".