OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - KALISZ
SURET Sp. z o.o.
Kalisz, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

SURET Sp. z o.o. Jesteśmy firmą relokacyjną. Zaczynaliśmy w 1992 roku na rynku logistyki przemysłowej, a od 12 lat budujemy markę specjalisty transferu i instalacji maszyn, linii technologicznych i całych fabryk.

Instalujemy również nowe zakłady lub pojedyncze gniazda produkcyjne. Działamy w kraju, na rynku europejskim, azjatyckim i amerykańskim.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH Z UPRAWNIENIAMI UDT Miejsce pracy : ul. Wrocławska 48b 62-800 Kalisz Nasze oczekiwania : - Niezbędne uprawnienia UDT na urządzenia transportu bliskiego - Doświadczenie mile widziane - Wykształcenie zawodowe średnie - Sumienność i rzetelność Zakres obowiązków : - Załadunek i rozładunek na środki transportu - Transport wewnętrzny - Przemieszczanie półfabrykatów wewnątrz hali - Dbanie o powierzony sprzęt Nasza oferta : - Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku - Umowa o pracę na czas próbny na 3 miesiące Kontakt tel. +48 693 290 121

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku