Heidleberg/Niemcy pilnie poszukiwana pielegniarka
KGM Beratung Sp. z o.o.
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Legalna praca z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym tylko w ośrodkach dla seniorów, pracodawca jest niemiecki ośrodek, w którym pracuje pielegniarka i z którym posiada podpisana umowę o prace,nie pracujemy w zakresie całodobowej prywatnej opieki nad starszymi osobami.

Obecnie poszukujemy pielęgniarkę z nostryfikacja zawodu do ośrodka na południu Niemiec, dokładnie Heidelberg. Nasi Kandydaci / Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Opis stanowiska : - podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarzy - nadzorowanie terminowości przyjmowania leków - proste zabiegi i inne czynności jak pobieranie krwi, zakładanie cewnika , etc Wymagania : - wykształcenie pielęgniarskie - jeśli istnieje, jednak nie konieczna nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec - znajomość języka niemieckiego na poziomie A2+ - pomoc w uzyskaniu certyfikatu językowego B2 - referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc będą dodatkowym atutem - zaangażowanie, profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących - empatia i pogodne usposobienie Oferujemy : - pracę w domach opieki społecznej i klinikach - umowę o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy z pełnym ubezpieczeniem (nawet rodziny) oraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi - wynagrodzenie miesięczne od przed nostryfikacja zawodu brutto 3.

000,00 EUR (ok. 12.000,00 zł) do po nostryfikacji zawodu brutto 3.600,00 EUR (ok. 16.000,00 zł) (w zależności od wykształcenia, doświadczenia oraz znajomości języka) - wakacyjne oraz świąteczne dodatki + dodatki za niedziele, święta, nocki oraz system zmianowy pracy - pomoc w nostryfikacji zawodu w Niemczech - pomoc w zdobyciu certyfikatu językowego.

Sposób aplikowania : Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : KGM.Beratung(at)onet.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem : 576 182 300