Praca dla pary we Francji
Sidrom Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej rekrutujemy : Parę (np. małżeństwo) do pracy w hotelu - Francja Wymagane - znajomość języka francuskiego lub angielskiego - duże doświadczenie w pracy jako pokojowy, pokojowa - umiejętność organizacji pracy - wysoka kultura osobista, dyskrecja - samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Pracodawca zapewnia : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę - Ubezpieczenie od kwoty średniej krajowej - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w wymiarze 39 h / tydzień - Zwrot kosztów dojazdu do Francji i powrotu do kraju - Zakwaterowanie.

Zakres obowiązków : Sprzątanie pokoi hotelowych, sprzątanie pomieszczeń na terenie obiektu hotelowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem "Praca dla pary we Francji" na adres : Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp.

z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel : 41 370 8018 kom : 519 731 822

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku