Asystent projektanta konstrukcji
CAVATINA HOLDING
śląskie, Chorzów
5 d. temu
source : Goldenline

Opis stanowiska :

  • opracowywanie dokumentacji projektowej branży konstrukcyjnej
  • analiza dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie elementów składowych projektów budowlanych i wykonawczych
  • bieżące konsultacje i raportowanie postępu prac
  • współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów
  • inne prace okołoprojektowe związane z realizacją bieżących zadań
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe budowlane, techniczne na poziomie min. inżynier
  • doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektowej branży konstrukcyjnej
  • znajomość programu AutoCAD, pakietu MS Office
  • znajomość programu Allplan będzie dodatkowym atutem
  • znajomość norm i przepisów prawa budowlanego
  • umiejętność korzystania z norm konstrukcyjnych
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • rzetelność, kreatywność i zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Style Definitions * / table.MsoNormalTable mso-style-name : Standardowy; mso-tstyle-rowband-size : 0; mso-tstyle-colband-size : 0;
  • mso-style-noshow : yes; mso-style-priority : 99; mso-style-parent : ""; mso-padding-alt : 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top : 0cm;
  • mso-para-margin-right : 0cm; mso-para-margin-bottom : 8.0pt; mso-para-margin-left : 0cm; line-height : 107%; mso-pagination : widow-orphan;
  • font-size : 11.0pt; font-family : "Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family : Calibri; mso-ascii-theme-font : minor-latin;
  • mso-hansi-font-family : Calibri; mso-hansi-theme-font : minor-latin; mso-bidi-font-family : "Times New Roman"; mso-bidi-theme-font : minor-bidi;
  • mso-fareast-language : EN-US;
  • Oferujemy :

  • pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników
  • Zgłoś tę pracę