Zbieranie zamowien w chlodni - Raalte
Work Force Sp. z o.o. Opole
Krakow, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Praca jako order picker - pracownik odpowiedzialny jest za kompletowanie zamowien przy uzyciu systemu voicepick. Do zbierania produktow, używany jest elektryczny wozek ktory jest w stanie pomiescic do 4 pojemnikow wypełnionych produktami.

W pierwszym tygodniu pracy jako orderpicker, pracownik otrzymuje niezbędne szkolenie. Przez pierwsze 3 dni, przydzielony trener oprowadza pracownika po magazynie, przekazuje niezbędne informacje oraz uczy obslugi wozka elektrycznego.

Po kilku dniach, job coach szkoli pracownika w zakresie zbierania zamowien tak, aby odbywalo się to jak najbardziej efektywnie.

Pracownicy otrzymuja dodatek do wyplaty za prace w chlodnych warunkach w wysokosci 8 procent. Zaklad posiada również wyższe stawki godzinowe popoludniowe oraz nocne.

Główne atuty oferty : - TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS!- GWARANCJA GODZIN- WYSOKA STAWKA GODZINOWA 12.71 brutto + dodatek za prace w chlodnych warunkach 1.

02 13.73 euro brutto / godzine.- DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 111.00 euro / miesięcznieDodatkowo oferujemy : Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych blisko pracy Dojazd do pracy samochodami slużbowymi Ubezpieczenie Holenderską umowę o pracę Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii Możliwość wyjazdu dla par Pomoc przy założeniu BSN-numeru SOFI Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki) Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktuChcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku