Java DevOps / Developer - 100% zdalnie
ALGOTEQUE
Warsaw, MZ, pl
‎7 godz. temu

Job Information

Job Opening ID 1168 Industry IT Services City Warsaw State / Province Mazowieckie Zip / Postal Code 00-008

Job Description

ALGOTEQUE - jesteśmy międzynarodową firmą IT zajmującą się dostarczeniem i rozwojem oprogramowania od kilkunastu lat. Pomagamy tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie, a także budować zespoły wykwalifikowanych specjalistów.

Obecnie poszukujemy Java Developera, który dołączy do naszego zespołu SCRUM-owego w branży farmacji.

Projekt możesz realizować w 100% zdalnie lub jeśli masz takie życzenie - u nas w biurze na PGE Narodowym.

Opis projektu : Augmented Compound Design w dziedzinie badań małych cząsteczek / związków chemicznych (środowisko międzynarodowe).

Zakres obowiązków :

  • development systemu służącego do realizacji badań i opracowywania związków chemicznych
  • implementacja siatki usług (Istio, Envoy, Kong...)
  • odpowiedzialność i zarządzanie środowiskami chmurowymi
  • dokonywanie konteneryzacji (Docker, Podman, Buildah)
  • testowanie wdrożonych rozwiązań
  • Requirements

  • znajomość języka Java
  • znajomość AWS / Azure
  • umiejętność wykonywania wdrożeń Kubernetes (najlepiej byłoby RANCHER) przy użyciu YAML
  • znajomość środowisk Linux (znajomość RHEL byłoby atutem)
  • znajomość technologii konteneryzacji (Docker , Podman, Buildah)
  • komunikacja usług PubSub / Event / Message (KAFKA, RabbitMQ)
  • znajomość MongoDB, relacyjnych baz danych (np. Oracle)
  • wykorzystanie Object Storage (w naszym przypadku najprawdopodobniej ROSS)
  • interfejsy API RESTful (w tym wiedza o Swagger)
  • Mile widziane :

  • wiedza / doświadczenie w Machine Learning
  • wiedza na temat AirFlow
  • wiedza na temat korzystania lub wdrażania koncepcji funkcji Lambda
  • znajomość języka Python
  • wiedza / wykształcenie z dziedziny chemii / biochemii / biologii
  • Benefits

  • pakiet opieki medycznej i dostęp do wszystkich specjalistów
  • kartę PrePaid, doładowywaną co miesiąc, którą możesz przeznaczyć na własne potrzeby
  • co miesiąc impreza firmowa lub wyjazd integracyjny (także poza granicę Polski) !
  • współpraca z innowacyjnymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe informacje :

    Lokalizacja : zdalnie / Warszawa PGE Narodowy

    Branża : farmacja

    Współpraca : długofalowa / full - time

    Przebieg procesu rekrutacji :

    1.Wstępna, krótka rozmowa, wymiana kluczowych informacji między nami

    2.Rekomendacja Twojego profilu do klienta oraz osób technicznych

    3. Rozmowa kwalifikacyjna online

    5. Podpisanie umowy

    6. Podjęcie współpracy