Magazynier/Pakowacz do sklepu internetowego
Animalia - Internetowy Sklep Zoologiczny
Michałowice, Mazowieckie
6 d. temu

Animalia.pl poszukuje osoby do przygotowywania paczek do wysyłki. Głównym obowiązkiem zatrudnionej osoby będzie foliowanie przygotowanych paczek folią stretch, naklejanie naklejek na paczki, układanie paczek na palecie.

Miejsce pracy : Animalia.pl, 05-816 Michałowice k / Warszawy Czas pracy : godz. 10-18, pn-pt Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy przeszkolenie.

Liczą się chęci do nauki i pracy. Oferujemy : - pracę na umowę zlecenie lub umowę o pracę - stałe wynagrodzenie - stałą współpracę szukamy osoby na dłużej -

pracę w zgranym i miłym zespole Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na e-mail : magazynier (at) animalia.pl Prosimy o dopisanie w przesyłanych dokumentach noty : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)." Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku