Malarz/Piaskarz - Praca w Szwecji (Atrakcyjne wynagrodzenie)
Alucrom sp. z o.o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

MIDROC ALUCROM Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych.

Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Naszym priorytetem jest jakość! Dołącz do Nas! Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Szwecji na stanowisko : MALARZ / PIASKARZ Posiadasz min.

2-letnie doświadczenie w lakierowaniu elementów wielkogabarytowych? Wiesz czym jest śrutowanie na klasy? Jesteś gotowa / y podjąć pracę w systemie pracy zmianowej?

 • Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? ZAAPLIKUJ JUŻ TERAZ! Oferujemy : - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - Atrakcyjną stawkę godzinową;
 • Możliwość wypracowania nadgodzin; - Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Zapewniamy : - Transport do / ze Szwecji;
 • Zakwaterowanie; - Szkolenia związane ze stanowiskiem pracy. Oczekujemy : - Uprawnień OWW, szelki, zwyżki (mile widziane);
 • Czynnego prawa jazdy kat. B; - Doświadczenia w lakierowaniu powierzchni wielkogabarytowych; - Znajomości języka angielskiego;
 • Doświadczenia w pracy związanej z robotami zewnętrznymi - będzie dodatkowym atutem. Do Twoich obowiązków będzie należeć : -
 • Malowanie lub piaskowanie powierzchni stalowych, - Wizualna kontrola przeprowadzonego procesu, - Czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu.

  Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij do nas swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy Ci o szczegółach. Aplikowanie poprzez przesłanie CV.

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alucrom sp. z o.o. zwanej spółka , moich danych osobowych przekazanych w trakcie rekrutacji, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr. 101 poz. 926 j.t., z pózn. zm). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w tym samym zakresie również w przyszłości w tym samym celu.

  Oświadczam, że jestem świadomy prawa do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania ww. danych. Moje dane osobowe przekazałem spółce dobrowolnie.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku