Pakowanie batoników
Covebo Work Office
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Opis stanowiska :

  • Pakowanie batoników do pudełek.
  • Kontrola jakości (weryfikacja daty ważności na opakowaniu).
  • Etykietowanie opakowań.Wymagania :
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Chęć pojęcia pracy na dłużej.
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.Oferujemy :
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii ( Transport do Holandii GRATIS ).
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.
  • Zgłoś tę pracę