Administrator Baz Danych Oracle
NEXT TECHNOLOGY PROFESSIONALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kraków, Polska
2 d. temu

Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Administrator Baz Danych Oracle

Zakres obowiązków / Responsibilities

  • Administrowanie oraz optymalizacja baz danych Oracle
  • Analizę i strojenie wydajności administrowanych baz danych
  • Utrzymanie wysokiej dostępności środowisk
  • Wykonywanie kopii zapasowych oraz przywracanie danych
  • Usuwanie pojawiających się problemów
  • Automatyzację prac administratorskich
  • Monitoring utrzymywanych środowisk
  • Oczekujemy / We expect

  • 2+ doświadczenia w administracji bazami danych Oracle
  • Znajomości silnika bazy Oracle
  • Znajomości rozwiązań wysokiej dostępności dla Oracle
  • Znajomości narzędzi backup’u baz Oracle
  • Bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Linux z rodziny RedHat i potwierdzenie tego doświadczeniem zawodowym
  • Umiejętności programistycznych w jednym z języków skryptowych : Bash / Python
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji w języku angielskim
  • Sumienności, pracowitości, dokładności i komunikatywności oraz otwartości na poznawanie nowych technologii
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość narzędzi i aplikacji do monitoringu baz Oracle
  • Wiedza / doświadczenie z zakresu tunningu zapytań, budowy i modyfikacji baz danych
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne
  • Oferujemy / We offer

  • Zatrudnienie na podstawie UoP (rozważymy B2B)
  • Elastyczne godziny pracy : start - 7-9
  • Możliwość pracy zdalnej w pełnym zakresie w czasie COVID
  • Benefity pozapłacowe : opieka medyczna, współfinansowana karta sportowa, możliwość dopisania się do I filaru ubezpieczenia
  • Szkolenia : dostęp do platform e-learningowych plus jak są potrzebne jakieś szkolenia to też jak najbardziej
  • Możliwość certyfikacji umiejętności w zakresie administracji DB Oracle ( OCI )
  • Praca na komercyjnych rozwiązaniach, dostęp do licencji Enterprise z dodatkami
  • Premia kwartalna - uznaniowa plus premia roczna przyznawana po pełnym przepracowanym roku i to jest 13 - czyli miesięczne wynagrodzenie
  • Możliwość wyboru technologii, środowiska w jakich będą realizować projekty
  • Szereg eventów firmowych i wyjść integracyjnych
  • Zgłoś tę pracę