Inżynier serwisu
Walpas sp. z o.o.
Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

WALPAS SP Z O.O. jest prężnie rozwijającą się i nowoczesną firmą działającą od wielu lat w branży ochrony przeciwpożarowej, świadcząca kompleksowe usługi w obszarze inżynierii obiektów w zakresie systemów bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Zajmujemy się projektowaniem, montażem, konserwacją i serwisem urządzeń i systemów przeciwpożarowych. Firma zatrudnia pracowników w działach administracyjnych, projektowych i serwisowych, ponadto prowadzimy prace w zakresie wielkokubaturowych obiektów budowlanych przy montażach technicznych systemów ochrony ppoż.

W związku z ciągłym rozwojem firma Walpas Sp z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko : Inżyniera Serwisu Miejsce pracy : Konotopa (pow.

 • warszawski zachodni) Opis stanowiska pracy : Nadzór i zaangażowanie w prace konserwacyjne i serwisowe instalacji ppoż. (teren Warszawy oraz całej Polski);
 • Nadzór nad rozwiązywaniem i usuwaniem usterek technicznych; Zapewnienie satysfakcji klientów poprzez analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń.

 • Rozwiązywanie problemów natury technicznej Prowadzenie dokumentacji technicznej, serwisowej Współpraca z podwykonawcami Wymagania : Wykształcenie techniczne Doświadczenie z zakresu budowy instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia oraz instalacji hydraulicznych ppoż, Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem;
 • Gotowości do wyjazdów na terenie Polski; Postawy nastawionej na klienta; Samodzielności, komunikatywności oraz umiejętności pracy pod presją czasu Umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego.

  Prawo jazdy kat. B Dyspozycyjność Dobry stan zdrowia. Zatrudnimy również absolwentów Oferujemy : Stabilne warunki zatrudnienia Umowa o pracę Atrakcyjne zarobki adekwatne do kwalifikacji Pracę w miłej atmosferze Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail.

  Proszę o zamieszczenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Walpas Sp.z o.o. zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych"

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku