Wyślij nam swoje CV
Colliers International
na terenie całego kraju, Poland
3 d. temu

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników.

Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach : Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Chociaż obecnie nie prowadzimy projektu odpowiadającego Twojemu doświadczeniu i zainteresowaniom chętnie pozostaniemy z Tobą w kontakcie.

Wyślij nam swoje CV, napisz w jakim kierunku chciał / abyś się rozwijać, a my skontaktujemy się z Tobą jak tylko pojawi się u nas ciekawy dla Ciebie projekt.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku