KUCHARZ / KUCHARKA niemiecka umowa + premia
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Kucharz / Kucharka miejsce pracy : Niemcy Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie, zatrudnienia bezpośrednio w restauracji?

Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać dobre pieniądze ? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie! Zakres obowiązków : - przyrządzanie posiłków dla gości restauracji, - aktywny udział w tworzeniu menu.

Wymagania : - komunikatywny niemiecki (warunek konieczny), - doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz / kucharka. Oferujemy :

 • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z hotelem.
 • Extra premia 250 € po pierwszym przepracowanym miesiącu.
 • Ubezpieczenie.
 • Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
 • Płatne urlopy.
 • Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. ... oraz wiele więcej. Zainteresowany ? Wyślij CV na adres mailowy lub dzwoń pod numer tel.
 • 48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci. Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku