Specjalista ds. Sprzedaży
Stolgraf
Strzegom, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Stolgraf zatrudni Specjalistę ds. Sprzedaży. Wymagane doświadczenie (minimum 3 lata) i znajomość obsługi komputera.

Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej. Praca samodzielna : polegająca na pozyskiwaniu klientów i obsłudze aktualnych.

  • Główne zadania : pozyskiwanie Klientów, sprzedaż usług i wyrobów firmy STOLGRAF; budowanie długoterminowych relacji z Klientami;
  • doradztwo Klientom w zakresie poligrafii i reklamy. Wymagania : doświadczenie w branży poligraficzno-reklamowej; dyspozycyjność, operatywność;
  • łatwość nawiązywania kontaktów; prawo jazdy kat. B. obsługa komputera (mile widziana znajomość ERP Optima) Specjalista ds.

  • Sprzedaży Oferujemy : samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole; inspirujące szkolenia, odpowiadające ich indywidualnym potrzebom;
  • możliwość rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego; premie uzależnione od osiąganych wyników. Miejsce wykonywanej pracy : Stanowice k / Strzegomia Praca w godzinach od 8 : 00 do 16 : 00

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych