Zatrudnimy osoby pełnoletnie
WOYK-INFO
Płock, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma WORK-INFO zatrudni pracowników do wykładania towarów. Ofertę kierujemy do wszystkich pełnoletnich osób dysponujących wolnym czasem, mężczyzn i kobiet.

Zapraszamy do naszego biura wszystkich chętnych, Również emerytów, ul. Dworcowa 31 / 9 z CV od poniedziałku do piątku w godzinach 8.

oo-12.oo, z aktualną książeczką Sanepidu (lub zaświadczeniem o ważności książeczki). Proponujemy atrakcyjne stawki. Kontakt : -

mail : Prosimy kandydatów o przesyłanie CV na adres : (z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. ). - tel 667 673 130 od poniedziałku do piątku do 12-

tej. WORK-INFO LK certyfikat : 5559

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku