Zgrany zespół, ciekawy projekt i wysokie zarobki-zapraszamy!
Tivron
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zgrany zespół, ciekawy projekt i wysokie zarobki - nowe możliwości czekają właśnie na Ciebie! Jeśli perspektywa pracy w call center nie jest Ci straszna to spróbuj, a może sprzedaż okaże się pracą dla Ciebie.

Co będziesz robić, jeśli do nas dołączysz? Po prostu rozmawiać z ludźmi - na tym opiera się praca w sprzedaży, nasze produkty to naturalne suplementy diety więc temat na topie -

dzisiaj każdy chce być zdrowy, piękny i młody jak najdłużej : ) Mamy zarówno infolinię wychodzącą, jak i przychodzącą - zostaniesz dopisany do jednej z nich według Twoich predyspozycji, które z pewnością poznamy na szkoleniu.

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, ale znajdzie się u nas miejsce dla osób, które w sprzedaży pracują nie od dziś! Czego możesz się spodziewać u nas?

Praca w nowoczesnym biurze na Czyżynach, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa ok. 2000 zł netto + prowizja ok. 2000 zł netto -

nie mamy górnego limitu, to ile zarobisz zależy tylko od Ciebie!), szybkie rozpoczęcie współpracy, umowa zlecenie lub B2B (dodatkowa kwota na ZUS i podatek) i pracę w super zespole! Jeśli praca w sprzedaży jest tym, w czym się widzisz to aplikuj przez formularz! : )

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku