Praca w kuchni - The Classy Cheeseburger
WANT
Gdynia, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Kochasz burgery i klasykę? Lubisz Kontrowersje i dobrą zabawę? Jak tak to czytaj dalej! Odpalamy nowy lokal w centrum Gdyni (300m od dworca Gdynia Główna).

Będzie głośno, momentami ciężko, zawsze zabawnie. Masz to? - Książeczka Sanepidowska - CV na komputerze - Gotowość do pracy Jak tak, to idealnie pomożesz Nam w : -

Przygotowywaniu najbardziej klasycznych burgerów i nie tylko, dbając, żeby miejsce ich przygotowania było zawsze gotowe na więcej! -

Przyjmowaniu naszych dostaw by bylo z czego robic burgery : ) Osoba kontaktowa : The Classy Cheeseburger Cv prosimy przesyłać przez email : Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku