Praca w szkołach-TIK- Technologie informacyjno-komunikacyjne
Centrum Profilaktyki z Krakowa
Szczecin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

PILNE ! ->

TIK Technologie informacyjno-komunikacyjne na lekcjach - przeprowadzanie szkoleń dla nauczycieli trenerzy, wykładowcy, informatycy W związku z dynamicznym rozwojem firma szkoleniowa z Krakowa zatrudni trenerów, wykładowców lub informatyków z terenu całej Polski do nawiązania współpracy stałej bądź epizodycznej przy realizacji szkoleń dla nauczycieli z zakresu wykorzystywania technologii informacyjno-

komunikacyjnych (TIK) na zajęciach lekcyjnych w szkołach na terenie województwa zachodniopomorskiego. Współpracujemy z placówkami oświatowymi na terenie wszystkich 16 województw.

Zapewniamy : -100 zł brutto / 45 minut realizacji szkolenia dla nauczycieli, -zwrot kosztów przejazdu w dwie strony na podstawie rzeczywistego spalania samochodu w trasie, -

nawiązanie wieloletniej współpracy. Wymagamy : doświadczenia, zaangażowania, entuzjazmu, własnego samochodu. Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal lento oraz podanie nazwy WOJEWÓDZTWA i nazwy MIEJSCOWOŚCI, z której Państwo aplikują w tytule wiadomości.

PROSIMY O PODANIE PAŃSTWA DOSTĘPNOŚCI DO PRACY W TYGODNIU ROBOCZYM DZIEŃ / GODZINY. PROSIMY O OPIS DOŚWIADCZENIA W PRACY Z TEGO ZAKRESU W WIADOMOŚCI MAILOWEJ.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku