(Młodszy) Specjalista ds. kontroli finansowych - praca zdalna z językiem angielskim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Młodszy) Specjalista ds. kontroli finansowych - praca zdalna z językiem angielskim

Numer referencyjny : NISO

Miejsce pracy : Wrocław

Główne obowiązki na stanowisku :

  • analiza i monitoring płatności
  • tworzenie prognoz finansowych
  • analiza odchyleń
  • przeprowadzanie forecastu
  • monitoring ryzyka
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • optymalizacja istniejących procesów
  • wsparcie innych działów firmy
  • Oczekiwania od kandydatów :

  • doświadczenie w księgowości lub finansach
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne bądź pokrewne (preferowane w obszarze controllingu)
  • doświadczenie w dziale controllingu mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 / C1)
  • analityczny umysł
  • znajomość programu Ms Office
  • umiejętność poruszania się w bazach danych i arkuszach kalkulacyjnych
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • benefity pozapłacowe
  • kursy i szkolenia podnoszące kompetencje
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • Aplikuj