Monter rusztowań - zarób 3000€ na rękę! (PP)
IPF Global Sp. z o.o.
Krakow, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku : Monter rusztowań - RouenZakres obowiązków- montaż rusztowań- łączenie elementów konstrukcji stalowych- praca na budowach i dużych obiektach przemysłowych - praca na wysokościWymagania- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości- prawo jazdy kat.

B mile widziane- własne auto w celu zachowania niezależności mile widziane Oferujemy- możliwość pracy na dłuższy okres czasu- możliwość rozwoju zawodowego- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności- gwarancję zakwaterowania- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu- 100 € premii za polecenie pracownikaWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku